Počasí Loket

Město, okres Sokolov, Karlovarský kraj

7°C

Slabý déšť

Pocitově 5 °C

Teď prší, do půlnoci spadne zhruba 1 mm. Zítra podobně, nejvýš 10 °C, místy přeháňky.

Dnes

  1. Noc Slabý déšť 8° 1,0 mm
  2. Ráno Zataženo 7°  
  3. Odpoledne Oblačno 9°  
  4. Večer Polojasno 7° 0,1 mm

Mapa srážek

Další dny

DenNocRánoOdpoledneVečerTeplotaSrážkyNárazy
Dnes22. 10. Slabý déšťZataženoOblačnoPolojasno 9° 6° 1,1 mm 40 km/h
Zítra23. 10. OblačnoZataženoSlabý déšťZataženo 10° 4° 0,4 mm 36 km/h
Sobota24. 10. OblačnoSlabý déšťSlabý déšťZataženo 8° 6° 1,0 mm 54 km/h
Neděle25. 10. Během dne fronta s deštěm, dost větrno a pocitově chladno 8–12 °C 4–10 mm
Pondělí26. 10. Bude oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky. 9–13 °C 0–8 mm
Út–Čt Očekáváme jasno až polojasno, při přechodně zvětšené oblačnosti se ojediněle vyskytne přeháňka. 10–15 °C –

Dny po částech dne jsou z modelu ALADIN přímo pro Loket, další dny podle předpovědi meteorologů ČHMÚ pro Karlovarský kraj a výhledu pro celé Česko.

Graf teploty a srážek

Teplota a srážky po hodinách, noc je podbarvená.

2°4°6°8°10°12°02 mmČtvrtek 22. 10.9°6°6:0012:0018:00Pátek 23. 10.10°4°0:006:0012:0018:00Sobota 24. 10.8°6°0:006:0012:0018:00

Po hodinách

Teplota, srážky v mm za hodinu a vítr v km/h. Posuňte do strany.

Čtvrtek 22. 10.1:007°0,3142:008°0,3143:008°0,3184:008°0,1185:007°176:007°167:006°168:006°179:007°1810:008°1911:008°2012:009°1913:009°1814:009°1815:009°1716:009°1517:008°1418:008°1319:007°1120:007°1121:007°1222:007°1323:007°0,113Pátek 23. 10.0:007°121:007°102:006°63:006°34:005°55:004°66:004°77:004°68:005°49:006°310:008°411:009°412:009°213:0010°214:009°0,1915:008°0,21516:009°0,11017:008°1118:008°1319:008°1220:008°1021:008°1022:008°1423:008°17Sobota 24. 10.0:008°161:007°182:007°173:006°174:006°185:006°196:006°227:006°238:006°239:006°2410:006°0,22511:006°0,32412:006°0,12513:007°0,12614:007°0,12515:007°0,12316:007°0,12317:007°2018:007°1819:006°18

Časté otázky

Bude dnes pršet v Lokti?

Ano, srážky čekáme mezi 1 a 4 h, do půlnoci spadne asi 1,1 mm.

Jaké bude zítra počasí v Lokti?

Slabý déšť, teploty od 4 do 10 °C. Bez výraznějších srážek. Vítr v nárazech až 36 km/h.

Jaké bude o víkendu počasí v Lokti?

Podle předpovědi ČHMÚ pro celé Česko: V sobotu: Chladný den s velkou oblačností a ojediněle i zaprší, nejvyšší teploty 8–13 °C. V neděli: Od západu se zatáhne a rozprší, nejvyšší teploty 8–13 °C.

Kdy dnes vychází a zapadá slunce v Lokti?

Slunce vychází v 07:42 a zapadá v 18:06, den je dlouhý 10 h 23 min.

Mapy srážek a teplot

Mapy modelu ALADIN po hodinách v rozlišení 1 km. Uvidíte, odkud déšť přichází a kdy dorazí k vám.

Otevřít mapy

Počasí v okolí

Všechny obce v okrese Sokolov

Proč je předpověď v Lokti přesná

Předpověď nepočítáme pro celý okres ani pro nejbližší velké město, ale přímo pro Loket. Vychází z modelu ALADIN Českého hydrometeorologického ústavu, který dělí republiku na čtverečky po 1 km a zná tvar krajiny kolem vás: kopce, údolí i nadmořskou výšku. Globální modely, ze kterých berou předpovědi světové aplikace, počítají v síti po 9 až 25 km.

Model se přepočítává čtyřikrát denně, tato předpověď je z výpočtu 21. 10. 20:00. Na další dny přidáváme slovní předpověď meteorologů ČHMÚ pro Karlovarský kraj.